Sıkça Sorulan Sorular | Söz Nakliyat | Ankara Evden Eve Nakliyat | Ankara Nakliyat

Sıkça Sorulan Sorular

evden eve nakliyat hizmetini öncelikle Firmamızdan bir Nakliyat Fiyat Teklifi Alarak  Veya Firmamızın Telefon Numarasını Arayarak Alabilirsiniz ! 

Ankara Asansörlü Nakliyat  Hizmetimizde eğer isterseniz ekspertiz hizmetimiz ile evinize gelen firmamız ,  

eşyalarınızın durumunu katlarını evlere en uygun yöntemi seçmek için görevlidir . Bu Sayede Sizde çok Kaliteli  Nakliyat Hizmeti Almış Oluyorsunuz . 

Dilerseniz sizi Başka Şehirlere Gönderelim ?

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları ile sizlere tüm Türkiye'ye erişen Bir Nakliye Hizmeti Sağlıyoruz .

Ankara Ve Çevrelerine Ücretsiz Exspertiz Hizmeti Veren Söz Nakliyat  Müşterilerimizin Sorun Yaşamasını İstememektedir. Ne Kadar 3+1 Bile Ev  Olarak Anlaşılsada Bir Ev Başka Bir Evi Tutmuyor, Nede Olsa Birisinin Eşyasi İe Diğer Kişinin Eşyası Bir Olmayabilir Buna Uygun Fiyatı Vermek İçin Expertiz Hizmetimizi Size Sunuyoruz  . Expertiz Hizmetiminiz Söylediği Ve Size En Uygun Fiyatınızı Çıkartarak Sizin de Mutlu Olmanızı Sağlamaktadır . 

Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunan firmamız Ankara ücretsiz nakliye taşıma expertiz Nakliyat Danışmanlığı yapar. Söz Nakliyat taşıma öncesi ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. Nakliye, Taşıma ve Lojistik hizmetleri öncesi gerekli tüm inceleme çalışmalarımızı müşteri yararına gerçekleştirmekteyiz. Kasko Sigortalı Nakliye ve Sigortalı Taşımacılık hizmetimizin yanında taşınma işleminin yanında Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti de sağlayarak daha sağlıklı taşıma işlemi yapıyoruz.

ÜCRETSİZ EKPERTİZ HİZMETİ İLE GÜVENLİ KALİTELİ TAŞININ
Evden eve nakliyat taşıma işlemleri öncesi yapılacak nakliye planının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ücretsiz ekpertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede nakliye işlemleri için ne kadar ücret talep edileceği netleştirilir. Kaç araç ve personel ile taşıma işlemlerinin yapılacağı, eşyaların nasıl paketleneceği belirlenir. Yol güzergahının nerede başlayıp nerede biteceği, anlaşma maddeleri, eşyaların miktarı yerinde görülerek beraber değerlendirilir. Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapılmadan önce de müşterilerimiz ile genel maddeler üzerinde ve istenilen talepler üzerinde anlaşmaya varılır. Ön değerlendirme beraber yapılarak daha sağlıklı bir hal alır. Bu sayede her iki kesimin de itiraz etmeden güvenli bir taşıma işleminin yapılmasını sağlar.
ÜCRETSİZ NAKLİYAT FIRSATI
Taşınma öncesi nakliyat ekibinden bir denetmenin nakliyat eşyalarını görmesi ve buna göre rapor düzenlemesi işlemine nakliyat ekspertiz işlemi denmektedir. Söz Nakliyat her hangi bir ücret almadan ücretsiz ekspertiz hizmetini yapmaktadır.  Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz Söz ilçesi başta olmak üzere tüm semtlerimizde geçerlidir. Yapılacak ön inceleme danışmanlık işlemleri için ücret talep etmeyiz.
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti için taşınma öncesi ekspertiz arkadaşımızı gönderir eşyalara ön inceleme yapmasını ve eşya sayısını gözeterek rapor düzenlemesini isteriz. Denetimi yapan ekspertiz arkadaşın çıkaracağı rapor sonucuna göre taşıma fiyatı belirleriz ve Evden Eve Nakliyat planı çıkarırız. Sigortalı ve Garantili Evden Eve Nakliyat hizmetimiz kapsamında gerekli tedbirleri almaktayız. İstekleriniz doğrultusunda Söz Nakliyat taşınma planı ve hizmetlerinde gerekli tüm kolaylıklar sağlanmaktadır.
Evinizi İnceleyen Sorumlu Kişinin Sizin İsteklerinize Göz Önünde Bulundurması Sizin İçin Çok Önemli Bir İşlemdir . 
Söz evden eve nakliyat firmamız müşterilerimizin memnuniyet derecesini her zaman en ön planda tutmuştur nakliye firmamız sizlere profesyonel bir evden eve nakliyat işlemlerimizde müşteri hizmetlerimiz ile telefon'da konuşmanızı önermektedir . sesli görüşme sağlaması yapıldığı sürece bütün detayları tam olarak anlayarak sizlere ucuz bir nakliye fırsatı sunmaktadır . evden eve nakliyat firmamız ile iletişim'e geçtiğiniz taktirde ekibimiz sizlere özel üretilmiş evden eve nakliyat kamyonlarımızı seçerek anlaşma gününde sizlerin notunu alarak taşınmadan 2 gün öncede müşterilerimize haber vererek , araçlarının ayarladındığını ve taşınma hakkında herhangi bir sorun olup olmadığını sormaktadır .

Araçlarımızın hepsi profesyonel ev taşıma işlemleri için uygun olarak planlanmıştır . evden eve nakliyat için en önemli detaylar'dan birisi de araç seçimi olmaktadır . günümüzde taşınan evlerin birçoğu fazla eşyalara sahip ve gönderilen araçların bazen 2. sefer taşıma yapma gibi sorunlarla karşılaşıyordunuz bu zamana kadar artık söz evden eve nakliyat firmamız bu sorunu çözerek eşyalarınız 3+1 bir evde oturuyorsanız biz sizlere 4+1 'lik araçlar göndererek müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamamasını sağlıyoruz . 

O günün taşınma işine göre ekip arkadaşlarımızı seçiyor işin boyutuna göre kaç kişilik ekip oluşturmamız gerekiyorsa oluşturuyoruz.Ekibimizde her işin ayrı bir uzmanını seçerek ekibimize dahil ediyor ve yola çıkıyoruz. evden eve taşınma işlemlerimizde işlerini ehli kişileri çalıştırmak bir hayli önemli olmuş durumda , bu durumdan istifaden evden eve nakliyat firmamız elemanlarımızın , Şöförümüzün , Marangozcumuz'un işlerinin ehli olmasını şart koşmuştur işlerde çalıştığımızın elemanlarımızın önce gelişmiş bir test aşaması ile sınayarak işlerimizde çalıştırmaktayız .

 Her taşınacak olan ve daha önceden taşınmış olan kişilerin aklında belli başlı bir sorunlar vardır ev nakliyesi konusunda. Personel gelir, eşyaları araca yükler ve taşınacağınız yere gidilir aynı şekilde yine şehir içi taşımacılık işi ise aynı ekip eşyalarınızı yeni yerinize çıkarır, şehirler arası ise gidilen şehirde ekip bulunur ve aynı işlemler orada yapılır. Evet, kısaca ve kabaca işlemin özü budur. Fakat, bu şekilde hizmet veren bir firma ya da kişi ile kesinlikle problem yaşayabilirsiniz. Peki nakliye hizmeti yaptırırken sorun yaşamak istemiyorum diyorsanız o halde şunlara dikkat etmelisiniz.

Evden eve nakliyat ve ya diğer taşımacılık işleriniz için olsun hiç fark etmez mutlaka yükünüzü teslim ettiğiniz kişilerin gerçek firma  yükünüzü teslim ettiğiniz kişilerin gerçek firma olduğuna dikkat ediniz.

  • Eğer firma size sözleşme yapabiliriz. İşimizin arkasındayız demiyorsa uzak durmalısınız.
  • Firma gerçek anlamda yetkili mi? yetkili firmayı web adresinde bulunan yetki belgesi ile anlayabilirsiniz.
  • Firmanın kendi aracı ve kendi taşıma personeli yok ise o firma korsan firmadır. Sorun yaşayabilirsiniz.

Son olarak, referansları ve firmaya yapılan yorumları değerlendirerek o firmanın nasıl iş yaptığını az çok kestirebilirsiniz.

Evinizde dolap,vestiyer,duşakabin gibi sökülmesi gereken eşyalarınızı marangozcumuz hemen sökme işlemine başlıyor ve camlarını dahi ayırıyor hasar görmeyecek şekilde ambalajlamasını yapmaktayız.

Yeni evinizde montaj yani birleştirme işleminide marangozcumuzun yapmasını gerekiyorsa marangozcumuz yeni evinde ev sahibinin gösterdigi doğrultuda eşyaları montajlamaktadır.

Tamamiyle önemli olan kısımlar bitmiş ve taşınma işleminde gerekli durumlarda asansör kullanılması gerekirse modüler asansörkullanıyoruz.Eğer gerek görmedigimizde asansör yerine taşıma işçilerimiz eşyalarınızı taşıyarak araç içerisine yerleştirmekte ve ardından araçımız yeni evinize doğru yolmaktadır.Hizmetlerimiz tamamiyle böyle ve sıfır sorun ile sizlerin daima hizmetinizdeyiz..

Bu Websitesi Ankara Evden Eve Nakliyat ve https://tasimasirketleri.com/ ve İncek Nakliyat ve Çayyolu Nakliyat'a aittir.