Ankara Kütüphane Taşıma, Ankara Arşiv Taşıma

Ankara Kütüphane Taşıma, Ankara Arşiv Taşıma

Ankara Kütüphane Nakliye firması olarak, kütüphane taşımada, arşiv taşımada kullandığımız sistemi kullanmaktayız. Arşiv taşıma sırasında kullandığımız kırılmaz , bükülmez , dayanıklı karton kutular içerisine kütüphane dökümanlarını koyup bu şekilde istenilen noktaya zarar görmeden nakliye etmekteyiz.

Ankara Kütüphane Taşıma Firmamız, güvenli kütüphane taşıma konusunda da Türkiye’de adından sıkça söz ettiren bir firma olma özelliğinde. Taşınacak kütüphane belgelerinin değerli yada tarihsel özellikleri mevcut ise bu ürünün kendisine zarar verilmeyecek özellikte koruyucular ile bu belgeleri sarıp, koruyucu kutulara bu haliyle koymaktayız.

Kütüphane taşımasından sorumlu personellerimiz , kütüphane belgelerini harf , içerik yada sizin tarafınızdan belirtilen istediğiniz sıraya göre ayrı ayrı gruplandırıp, dayanaklı kutulara bu gruplara uygun şekilde koymakta. Ayrıca, kutular üzerinde de hangi kutuda hangi harf dökümanları mevcutsa bu yazmaktadır. Belirtilen taşıma yöntemi sayesinde güvenlikli bir kütüphane taşıma işlemi gerçekleştiren Ankara kütüphane taşıma firmamız kütüphane belgelerinin istenilen noktaya ulaşmasının ardından hızlı ve güvenli şekilde raflanmasına da olanak sağlamaktadır.

Kütüphane belgelerini taşıyacak olan nakliye araçlarımız belgelerinizin yerleşeceği özel raflara sahiptir. Her belge kendi harfini içeren rafa özel araçlarla ile sabitlenmektidir. Böylece, sarsıntılarda kütüphane belgelerinin karışması, sayfalarına zarar gelmesi engellenmekte.

Ankara Kütüphane Nakliye firmasında kütüphane taşıma görevini yerine getirecek nakliye araçlarının son olarak iç kurutma işlemi , ıslak bir nokta kalmayacak şekilde yapılmakta. Böylelikle , zaten su geçirmez özellikte olan kutularda saklanan kütüphane belgelerinin kuru ortamda muhafaza edilerek , ekstra güvenlikte nakliye edilmeleri sağlanmakta.

Yıllardır sağladığımız bütün bu servisler sayesinde firmamız Ankara kütüphane taşıma konusunda, pek çok kütüphane sahibi üniversitenin ve özel işletmenin tercih ettiği firma olma özelliğinde.

Ankara Kütüphane Taşıma ŞİRKETİ

Ankara Uygun Fiyata Kütüphane Taşıması Nasıl Yapılır?

Ankara Uygun Fiyatlı Kütüphane Taşıma firmamız kütüphane taşımacılığında ilk önce taşıma yapılacak kütüphanenin detaylı bir ekspertiz çalışmasını yapar. Kütüphanenin yada müşterinin talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşıma ile ilgili iş ve taşıma planı yapılır.


Uygun fiyatlandırma nakliyesi yapılacak belge, eşya, malzemenin yoğunluğu, değeri(fiyat, manevi, kültür değeri) ve istenilen diğer taşıma,nakliye detaylarına göre yapılır. Belirtilen uygun kütüphane fiyat teklifinde belirtilen işlerin detaylı açıklaması gösterilir. Uygun fiyatlı kütüphane veya arşiv taşımacılığında, taşıma sisteminin oluşturulması ve bu doğrultuda bir profesyonel ve güvenli iş planı yapılması son derece önemlidir. Kütüphane taşıma uzmanlarımız belirlenen iş planı doğrultusunda hareket ederler.


Kütüphane genelindeki belge ve kitap (müşterimizden başka bir eşya tercih etmediği belirtilmediği takdirde) eşyalarınıza ve belgelerinize özel olarak hazırlanmış kasalar yada su geçirmez kutular içine yerleştirilir ve özel arabalar ile taşınır. Kitap, belgeler ve dosyalarınız uzman kütüphane taşıma personelimiz tarafından önceden belirlenmiş yerlerine özenle yerleştirilir. Değerli belgeleriniz için ise, bu konuda ankara kütüphane taşıma konusunda profesyonel çalışanlarımız tercih edilir. Değerli belgeleriniz ve kitaplarınızın toplanması, istiflenmesi ve taşınarak yeni yerinde yerleştirilmesi profesyonel kütüphane taşıma personellerimiz tarafından yıllardır Ankara kütüphane taşıma nakliyesi firmamızın yetkilisi gözetiminde gerçekleştirilir.

kütüphane taşıma ankara

Kütüphane rafları düzgün bir şekilde tek bir bütün halinde taşıması yapılamayacak durumda ise dikkatli bir şekilde uzman kütüphane taşıma personellerimiz tarafından sökülür ve yeni yerinde dikkatli bir şekilde monte edilir. Kitap, belgeler ve dosyalarınızın haricinde taşınması gereken tüm eşyalar da aynı özen ve dikkat ile yeni yerlerine taşınırlar. Eşyaların yerleştirmesi ve düzgün dağıtımı için numaralandırılma ve etiket sistemi kullanılır. Taşınacak eşyalarının veya depolanacak eşyalarınızın kütüphane taşıma personellerimiz tarafından sayımı yapılır ve envanteri tutulur. Ankara uygun fiyatlı kütüphane taşıma firmamız taşıdığı her ürünün sigortalı bir şekilde taşımasını yapmaktadır.


Arşiv Taşımacılığı

Arşiv evrakları gerekli nedenlerden dolayı saklanmakta ve bu arşivlenmekte olan evrakların belirli durumlarda yer değiştirmesi ve taşınması gerekmektedir. Firmanın isteğine göre, arşiv alanında bekletilen evraklar belirli durumlarda başka bir depo alanına taşınırken belirli durumlarda ise arşiv imha yada yakma alanına gönderimi yapılır. Arşivlerin teslim alınıp, istenilen adrese gönderilmesinin sağlanması için firmalar veya kurumlar arşiv taşıma nakliyat hizmetine ihtiyaçı vardır. 

Ankara arşiv taşıma firması

Arşiv Nakliyat Taşımacılığında Müşteri ile Şirket Arasındaki İletişim

Müşteri ve arşiv taşıma şirketimiz arasında profesyonel ve sağlıklı bir anlaşma kurulması takdirinde karşılıklı olarak arşiv şartnamesi imzalanmaktadır. Bu şekilde müşteri mağduriyetinin önüne geçilmiş, arşive taşıma şirketimizin suç altında kalması engellenmiş olur. Arşiv taşımacılığı için başvuran şahış veya firmalarla görüşme yapılması, firmanın yada şahıs olarak iletişime geçen müşterilerin hizmet sistemimiz hakkında bilgi edinmesini kolaylaştırır. Hizmet sonrası herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına ayrıca uygun fiyata arşiv taşıma hakkında müşterinin tam anlamıyla bilgi sahibi olmasında ön görüşme oldukça önemlidir.

Ankara Arşiv Nakliye

Şirketimiz bünyesinde çalışan personeller, kütüphane ve arşiv taşımacılığının güvenli ve profesyonelce yapılması gerektiğinin bilincinde, taşımacılık konusunda gerekli eğitim ve tecrübeyi kazanmış kişilerdir. Müşterinin aldığı hizmetten memnun kalması için şirket olarak kurallı ve itinalı bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz.

Kütüphane taşımacılığı hizmet birimleri arasında yer alan Arşiv taşımacılığı, Ankara kütüphame Nakliyat'ın profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.


Bu Websitesi Ankara Evden Eve Nakliyat ve https://tasimasirketleri.com/ ve İncek Nakliyat ve Çayyolu Nakliyat'a aittir.