Keçiörende Profesyonel Ev Taşıma İşimizden Detaylar

Keçiörende Profesyonel Ev Taşıma İşimizden Detaylar

Yılımız 2020 yılını göstermektedir. Ankara şehir içi nakliye (https://www.soznakliyat.com/haber-detay/147/ankara-sehir-ici-nakliyat-sehir-ici-nakliye-fiyatlari/) işlemlerimizi sırayla yapmaya başlamaktaydık . orta sekmentli aracımız sabah saat 8 de şirketimizden hareket ederek yanında 5 adet profesyonel bir şekilde çalışan elemanlarımız işe ofisimizin önünden geçti , adresimiz keçiören ilçemizi göstermekte idi ortalama 25 dakika sonra adresemizin önüne yaklaşan aracımız ilk Müşterimizden adresin doğru olup olmadığını kontrol etmek için aramaktadır . ilk araç görevlisi olarak belirlediğimiz yetkili kişimiz evimize çıkar ve Müşterimizi arayarak evimizin müsait olup olmadığını kontrol eder . eğer müsait değil ise aşağı inip müşterimizin müsait olma süresine kadar bekler . 


Yukarı çıkan elemanlarımız ve yetkili görevlimiz , ambalajlama malzemelerimiz ile yukarı çıkmıştır , ilk başta salondan başlayarak bütün eşyalarınızın sarma ambalajlama işlemlerini sırayla yapmaktadır . bu işlem sayesinde eşyalarınızın en güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız . herhangi bir çizik ve kırık oluşmaması ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde diğer evinize taşınmasında herhangi bir leke ve kirlenmelere karşı çözümlerimizi her zaman işe yaramıştır. ambalajlama işlemleri sırası ile salondan başlayarak dediğimiz gibi konsol bölgeleriniz konsolunuz veya koltuk takımınız profesyonel bir şekilde sarılıyor . Ekibimizden Aldığımız Resimleri(Gönderileri) sizlerle Paylaşmak istedik . Yukarıda Yer Alan Görsel Bir Televizyon Ünitesinin sarılması anında çekilmiş bir fotoğraftır , şuan ambalajlama işlemini birinci evresi bitmiş durumdadır üzerinde herhangi bir leke alınmaması için Stretch Film dediğimiz naylondan üretilmiş ve genelde her evde bolca bulunan malzemenin 3 katlı olan sistemi ikinci evre geçiş yapılmak üzerindedir . bazı müşterilerimiz için bunlar bile fazlasıyla yetmemektedir . lakin söz nakliyat yöneticileri tarafından en büyük kurallardan birisi olarak öngörülmektedir . ikinci evremizden personellerimizin bize aktarılan medyayı size aktarıyoruz . 


ikinci evremizde tamamlandık'dan sonra elemanlarımız bir taraftan yavaş yavaş küçük parçalarımızı indirmek üzeredir . ambalaj ustamız tarafından bütün malzemeleriniz bu şekil ambalajlanmaktadır . sorunsuz taşınma gerçekleşmektedir . Keçiören'de eşya taşıma işlemlerini en iyi şekil yapan firma söz nakliyat'dır .Bütün Müşterilerimizin istediği doğrultusunda ambalajlayan müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket eden bir ekip düşünelim . 

Ve İşimizin Yavaş yavaş sonlarına gelmiş olduk , bütün eşyalarımızı yavaş yavaş iskiflemeye başlamıştık en son marangoz arkadaşımız evimizdeki bütün dolapları ve sökelebilecek bütün malzemelerinizi söktükten sonra aracımızın içine yavaş yavaş ambalaj yapmaya başlamıştık .


geriye fazla bir iş kalmamıştı geniş araç filomuz ile eşyalarınızı güzel bir şekilde yerleştirdik ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi yapmış olduk diğer eve gitmemiz 20 dakikadan biraz daha uzun sürmüştü oraya gidince aracımızın kapaklarını açarak eşyalarımızı tekrar kontrol ettik müşterimizde gelmiş evimizin kapılarını açmıştı iki tarafta giriş kat olduğu için asansör kurulmasına gerek yoktu aracımızın kapağını açtığımızda gördüğümüz manzara bu şekilde idi .

,


Hemen Güzel Bir Şekilde taşıma işlemimiz başlamıştı fazla bir eşyamız yoktu o yüzden hızlı bir şekilde elemanlarımızın eşyaları taşımıştı marangozcu'muz sökülen dolapları kurmuştu ve ambalajlama malzemelerimizi alıp güzel bir şekilde ambalajladıkdan sonra yarınki iş için aracımızı hazır hale getirmeye çalıştık . 

Keçiören nakliyat yazımız ile detaylı bilgi edinebilirsiniz. https://www.soznakliyat.com/haber-detay/41/kecioren-nakliyat-firmalari-kecioren-evden-eve-nakliyat/ Teşekkürler . 

Bu Websitesi Ankara Evden Eve Nakliyat ve https://tasimasirketleri.com/ ve İncek Nakliyat ve Çayyolu Nakliyat'a aittir.