Söz Nakliyat Hakkında

Söz Nakliyat Hakkında

Söz Nakliyat 1996 Yılında Kurulan Ankara'da Hizmet veren Nakliyat Hizmetini En Kaliteli Şekilde veren Firmadır , Zaman Zaman Yaz Kampanyaları Kış Kampanyaları Yapan Bir Firmadır . Söz Nakliyat Olarak Şirketimizde Toplam Çalışan sayısı 24 Tür . Bu Her Geçen Gün Yükselmektedir . işçilerimiz özenle seçerek alıyoruz .  hepsi işinde profesyonel yerlerde olan kişilerdir ve yabancı ihtiyacı olmadıkça çalıştırmayan bir firmayız genelde akrabalarımızdan oluşan firmamız 1996 yılından beri hizmet vermektedir . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT  Hizmetleri ile güçlü ve Hızlı Bir Firmadır. Günlük Olarak Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya Seferlerimiz Bulunmaktadır . Bu Seferler İle Size En Ucuz Nakliyat Hizmetini Vermekteyiz . İsteğinize Özel 3+1 Seferlerimiz Sürmektedir.  İsteğinize Özel Araçlar Çıkartırız Ve sadece sizin eşyanız ile istediğiniz illere gönderim yaparız . eşyalarınızın hepsi en iyi sarma şekli ile sarılıp ambalajlı nakliyat Hizmetlerimizle eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek . 


Araçlarımızın Hepsi Evden Eve Nakliyat için Tasarlanmış Olup Çelik Kasalarla Logolu Araçlarla Çalışmaktayız . Başka Araç Gönderimi Yapılmamaktadır . Kendi Araçlarımızla Çalışıyoruz. Şehir Dışı Nakliyat Hizmetimizde  Türkiye'nin Her tarafına Nakliyat Hizmeti Sunmaktayız .  Eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek . Ofis Taşıma İşlemlerinde 1996 Yılından Beri Kesintisiz Olarak Yapıyoruz . Bütün Ofis Taşıma İşlemlerini Kesintisiz Bir Şekilde Yaptık . 

 

Misyonumuz;

Söz Evden Eve Nakliyat olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


Vizyonumuz;

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye'miz de  içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Bu Websitesi https://www.soznakliyat.com.tr/ ve https://tasimasirketleri.com/'a aittir.