Ankara Ofis Buro Taşımcılığı - Ofis Taşıma Firmaları

Ankara Ofis Buro Taşımcılığı - Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma İşinde Profoyonel Elemanlarımız ile Hizmetinizdeyiz . Ofis Taşıma İşi Önemli Bir Taşıma işidir ,  çünkü ofis değerli şirketlerimiz için evleri gibi gördükleri her gün birlikte saatlerini aylarını geçirdikleri yerlerdir. ofis taşıma işleminde kaç katlı olacağı bizim için önemli değil ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Hizmetimiz İle Hiçbir Ofis Taşınmadan Kalmayacak Ofis Taşıma İşlemi Bazen Haftalar Sürebiliyor 10-15 adet ofis aynı anda taşınma ihtimali olabiliyor . araçlarımızı ve bütün malzememiz ile sizinle ilgileniyoruz ve hepsini özenle bitirip yapıyoruz . ofis taşımak için belkide en önemli olan şey malzemelerin ambalajlanması  çok Önemli Bir İşlemdir . Maddi Olarak Değerli Olan Eşyalarınızı Full+ Full Sarmalı Şeklinde Taşıyoruz . 


Ofis taşımacılığı Firmaları , Söz Nakliyat Olarak  verdiğimiz hizmet ise tıpkı ev eşyalarınızın taşınma sürecinde olduğu gibi bir titizlik ve ciddiyet gerektirir. Vermeyi taahhüt ettiği hizmetin bilinç ve sorumluluğunda olan Söz Nakliyat, ev taşımacılığında uyguladığı tüm süreç ve hizmeti ofis taşınmalarında da vermektedir.

Bize ulaştığınız ilk anda, talepleriniz doğrultusunda ziyaretinize gelen müşteri temsilcimiz ile ön görüşme yapıp, inceleme sonucuna göre hizmet şeklimiz ve sizin uygun olduğunuz taşınma tarihiniz belirlenir. Arzu ettiğiniz tarihte taşınmasını istediğiniz ofisiniz ister şehir içi ister şehirlerarası,  iş alanınıza ait tüm ofis malzeme ve gereçleriniz özenle ve farklı yapıdaki ambalaj malzemeleriyle paketlenir. Dosyalarınız, klasörleriniz, kasa ya da evrak dolaplarınız, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı vb. gibi elektronik ofis araçlarınız gereken incelik ve hassasiyetle olabilecek en emniyetli biçimde paketlenip, arzu ettiğiniz adrese nakledilir. Ofis mobilyalarınız ve size ait kişisel eşyalarınız ise numaralandırılarak farklı kolilerde paketlenip hasarsız bir biçimde hedef adresinize ulaştırılır.


Siz işinize ara vermek durumunda kalmadan, profesyonel bir ekip tarafından nakledilen eşyalarınızın ambalajı, hedef adresinizde açılıp yerleştirildikten sonra çıkan ambalaj çöpleri alınarak yeni ofisiniz olması gerektiği şekliyle size teslim edilir. Taşınmanız, Söz Nakliyat işbirliğinin verdiği keyif ve güvenle son bulur.

Nasıl Taşıyoruz ?

Söz  Nakliyat olarak, taşımacılık sektöründeki en hızlı, en güvenilir ve en memnun kalacağınız firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Bunu sağlarken de maksimum hız ve güveni de garanti etmekteyiz. Eşyalarınızın taşınması sırasında, özellikle uzun mesafeler arası olacak olan taşıma işlemlerinde zarar görmeleri ve hasar almaları oldukça olası bir durumdur. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özellikle de cam, tablo ve ya vazo gibi kırılabilecek ve değerli eşyalarınızı çeşitli özel malzemeler ile birkaç kat şeklinde sararak koruma altına almaktayız. Bu eşyaların eğer kolilemelerini önceden sizler yaptı iseniz, biz sizin hazırladığınız bu kolileri ağırlıklarına göre araç içine yerleştirmekteyiz. En ağırlar en aşağıda olmak üzere yukarıya çıktıkça hafifleyen bir piramit gibi eşyalarınızı yerleştirerek, zarar görme , ihtimallerini en aza indirmekteyiz. Kolilemeleri sizin ve ya bizim yapmamız durumunda olacaklar, fiyat farkı ve diğer konularla ilgili bilgileri almak için Bir Telefon Kadar Yakınız .FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERMİSİNİZ?

Taşıma planınızı bize ileterek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi

Değerli Müşteri Yorumlarımız

7346 adet yorum bulundu.

Hakkımızda

    Söz Nakliyat 1996 Yılında Kurulan Ankara'da Hizmet veren Nakliyat Hizmetini En Kaliteli Şekilde veren Firmadır , Zaman Zaman Yaz Kampanyaları Kış Kampanyaları Yapan Bir Firmadır . Söz Nakliyat Olarak Şirketimizde Toplam Çlaışan sayısı 24 Tür . Bu Her Geçen Gün Yükselmektedir . işcilerimiz'i özenle seçerek alıyoruz . hepsi işinde profoyonel yerlerde olan kişilerdir ve yabancı ihtiyacı olmadıkça çalıştırmayan bir firmayız genelde akrabalarımızdan oluşan firmamız 1996 yılından beri hizmet vermektedir . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Hizmetleri ile güçlü ve Hızlı Bir Firmadır. Günlük Olarak Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya Seferlerimiz Bulunmaktadir . Bu Seferler İle Size En Ucuz Nakliyat Hizmetini Vermekteyiz . İsteğinize Özel 3+1 Seferlerimiz Sürmektedir. İsteğinize Özel Araçlar Çıkartırız Ve sadece sizin eşyanız ile istediğiniz illere gönderim yaparız . eşyalarınızın hepsi en iyi sarma şekli ile sarılıp ambalajlı nakliyat Hizmetlerimizle eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek .

Diğer Müşterilerimiz Bunlarada Göz Attı !
slider

ankara yenimahalle evden eve taşımacılık

ankara yenimahalle evden eve taşımacılık Sizde Taşınmayı Düşünüyorsanız , Sizin Bir Uzmana İhtiyacınız Var Buyrun Yardım Edelim. Ankara ...

İNCELE
slider

ankara yenimahalle evden eve nakliyat

Ankara Yenimahalle evden eve nakliyat Sizde Taşınmayı Düşünüyorsanız , Sizin Bir Uzmana İhtiyacınız Var Buyrun Yardım Edelim. Ankara Yenimahalle ...

İNCELE
slider

Şehir İçi Nakliyat | Şehir İçi Asansörlü Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat Sizde Taşınmayı Düşünüyorsanız , Sizin Bir Uzmana İhtiyacınız Var Buyrun Yardım Edelim. Şehir içi asansörlü ...

İNCELE
Taşıma Aracı
Eşya Taşıma
Mutlu Müşteri
Uzmanlık & Deneyim

Hemen Sizde Bir Yorum yazın

Yorumunu Gönder