Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlı nakliyat olarak hizmet veren söz nakliyat evden eve nakliyat, hizmetini geliştirmeye devam etmektedir. ambalajlı nakliyat hizmeti evden eve nakliyat, hizmetini belkide en önemli parçası eşyalarınızın korumasını sağlamak için en önemli parçasıdır . eşyalarınızı 3 katlı sarma sistemi ile sarıyoruz . Genel olarak müşterilerimizin talep ettiği ve işlerimizin büyük bir yüzdesini tamamlayan taşımacılık işi olan evden eve nakliye hizmetini Ankara’da en iyi icra eden firmalardan biri olduğumuzu iddia ediyoruz.


Her taşınacak olan ve daha önceden taşınmış olan kişilerin aklında belli başlı bir bili vardır ev nakliyesi konusunda. Personel gelir, eşyaları araca yükler ve taşınacağınız yere gidilir aynı şekilde yine şehir içi taşımacılık işi ise aynı ekip eşyalarınızı yeni yerinize çıkarır, şehirler arası ise gidilen şehirde ekip bulunur ve aynı işlemler orada yapılır. Evet, kısaca ve kabaca işlemin özü budur. Fakat, bu şekilde hizmet veren bir firma ya da kişi ile kesinlikle problem yaşayabilirsiniz. Peki nakliye hizmeti yaptırırken sorun yaşamak istemiyorum diyorsanız o halde şunlara dikkat etmelisiniz.

Evden eve nakliyat ve ya diğer taşımacılık işleriniz için olsun hiç fark etmez mutlaka yükünüzü teslim ettiğiniz kişilerin gerçek firma olduğuna dikkat ediniz.

 • Eğer firma size sözleşme yapabiliriz. İşimizin arkasındayız demiyorsa uzak durmalısınız.
 • Firma gerçek anlamda yetkili mi? yetkili firmayı web adresinde bulunan yetki belgesi ile anlayabilirsiniz.
 • Firmanın kendi aracı ve kendi taşıma personeli yok ise o firma korsan firmadır. Sorun yaşayabilirsiniz.

Son olarak, referansları ve firmaya yapılan yorumları değerlendirerek o firmanın nasıl iş yaptığını az çok kestirebilirsiniz.


Kısaca anlatmak istediğimizi özetleyecek olursak, Evden eve nakliye işi gerçekten rekabetin yüksek olduğu ve neredeyse anlaşmaların tamamının sanal ortam üzerinden yapılarak gerçekleştiği bir iştir. Bu nedenle, değerli eşyalarınızı çok ufak farklarla ne olduğu belli olmayan, yeri yurdu olmayan kişilere teslim etmemenizi öneririz. Firmamız, Ankara’da ofisi bulunan birkaç firmadan en iyi hizmet verenler arasında yer almaktadır. Dilerseniz evden eve nakliye veya diğer taşımacılık işleriniz için destek alabilirsiniz. Bizi her zaman ofisimizde ziyaret edebilir ve dilediğiniz zaman bizden telefon yardımıyla destek alabilir ve en uygun fiyatlarla evinizi ya da iş yerinizi taşıtabilirsiniz.
Mobilya Sarma 

Sarma Sistemimizi yaptıktan sonra büyük malzemelerinizi sarmaya başlıyoruz mobilyalar büyük parçalar olduğu için en çok dikkat edilmesi gerek parçalar bunlardır .

mobilyaların sarılma işlemi zor bir işlem olarak gözüken bir işlemdir , Söz Nakliyat Olarak Günlü Yapılan İş'den Sonra , Herhangi Bir Zorluğunu Göremiyoruz , Dilerseniz Resim Galerimizi İnceleyebilir Detaylı Sarma Şekillerimize Bakabilir Veya Aşağıda Yer Alan resimlerden ilham alarak da bizi seçebilirsiniz. 


Dolapların Sökülmesi Ve Montajlama

Bütün Malzemeleriniz sarıldıktan sonra en son mobilyalarınız ve dolaplarınızın sökülümüne başlanır, düzgün şekilde söküm işlemi tamamlanır ve eşyalarınızın sarılma işlemi bitmiş olur . Mobilya montajcısı Ankara, çevre illere ve tüm semlerine hizmet veriyoruz. Hedefimiz sizlere montaj ve kurulum konusunda en hızlı hizmet verebilmektir.  Yeni veya eski mobilyalarda kurulum için desteğe ihtiyacınız olabilir. Bunun için bir telefon kadar yakınız demektir. Markası ne olursa olsun; tüm mobilyalarınız montajını itina ile yapmaktayız.


 • Mobilya Montajı
 • Mutfak Montajı
 • Yatak Odası Montajı
 • Gardolap Montajı
 • Gar Montajı
 • Dolap Montajı
 • Banyo Dolabı Montajı
 • Duşakabin Montajı
 • Ofis Mobilya Montajı
 • Stor Perde Montajı
 • Korniş Montajı


Neler Yapıyoruz ?

 • Oturma Odası Mobilyaları Konsol, Vitrin, Oturma gurupları, sehpa
 • Yatak Odası Mobilyaları Gar, Komidin, Yatak
 • Genç Odası Mobilyaları Gar, Yatak, Çalışma Masası,
 • Antre / Hol Mobilyaları Ayakkabılık, Portmanto
 • Yemek Odası Mobilyaları Gümüşlük, Vitrin, Masa
 • Çalışma Odası Mobilyaları Çalışma masası, Raflar, Kütüphane, etejer
 • Mutfak Mobilyaları Modüler dolaplar, Modüler alt tezgah, Kiler Dolabı, Bar masası
 • Bebek Odası Mobilyaları Beşik, Gar
 • Giyim Odası Mobilyaları Raflı Askılı vede Çekmeceli Dolaplar


by AnkaraSozNakliyat

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERMİSİNİZ?

Taşıma planınızı bize ileterek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi

Değerli Müşteri Yorumlarımız

7346 adet yorum bulundu.

Hakkımızda

  Söz Nakliyat 1996 Yılında Kurulan Ankara'da Hizmet veren Nakliyat Hizmetini En Kaliteli Şekilde veren Firmadır , Zaman Zaman Yaz Kampanyaları Kış Kampanyaları Yapan Bir Firmadır . Söz Nakliyat Olarak Şirketimizde Toplam Çalışan sayısı 24 Tür . Bu Her Geçen Gün Yükselmektedir . işcilerimiz'i özenle seçerek alıyoruz . hepsi işinde profoyonel yerlerde olan kişilerdir . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Hizmetleri ile güçlü ve Hızlı Bir Firmadır. Günlük Olarak Ankara - İstanbul - İzmir - Antalya Seferlerimiz Bulunmaktadir . Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları İle Ucuz Nakliyat Hizmetleride Bulunduran Firmamız , Ankara Asansörlü Nakliyat Ve Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimizi Ucuz Şekilde Yapmakta , Bu Seferler İle Size En Ucuz Nakliyat Hizmetini Vermekteyiz . İsteğinize Özel 3+1 Seferlerimiz Sürmektedir. İsteğinize Özel Araçlar Çıkartırız Ve sadece sizin eşyanız ile istediğiniz illere gönderim yaparız . eşyalarınızın hepsi en iyi sarma şekli ile sarılıp ambalajlı nakliyat Hizmetlerimizle eşyalarınıza Hiçbir Zarar Gelmeyecek .

Diğer Müşterilerimiz Bunlarada Göz Attı !
slider

Ankara Parça Eşya Taşıma Firmaları

Ankara Parça Eşya Taşıma Firmaları ile parça eşya taşıma hizmetlerini en kaliteli ucuz bir şekilde veren söz nakliyat parça eşya taşıma ucuz ...

İNCELE
slider

Osmaniye Evden Eve Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Osmaniye evden eve nakliyat Hizmetimiz İle Osmaniye İlimizde hizmetlerle birlikte Osmaniye asansörlü nakliyat ve Osmaniye Nakliyat ile Osmaniye Şehirler ...

İNCELE
slider

Karabük Evden Eve Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Karabük evden eve nakliyat Hizmetimiz İle Karabük İlimizde hizmetlerle birlikte Karabük asansörlü nakliyat ve Karabük Nakliyat ile Karabük Şehirler ...

İNCELE
Taşıma Aracı
Eşya Taşıma
Mutlu Müşteri
Uzmanlık & Deneyim

Hemen Sizde Bir Yorum yazın

Yorumunu Gönder